Anti-graffiti padengimas

antigraffiti

Paviršių padengimas anti-graffiti danga labai panašus į išorės sienų impregnavimą.

Leidžia drėgmei iš vidaus išeiti, bet neįmirksta vanduo, nesikaupia purvas ir nešvarumai. Nepaisant to, atlieka ir kitą funkciją, anti-graffiti danga neleidžia įsigerti bei sukibti su paviršiumi dažams. Žinoma, tai nesustabdo piktavalių meninės išraiškos, bet leidžia pigiau bei greičiau atstatyti estetinį fasado vaizdą.

Galimas dangos padengimas ant:

 • mūrinių sienų;
 • apdailos plytelėmis dengtų fasadų;
 • naturaliu akmeniu (granitu, marmuru) dekoruotų fasadų;
 • apdailiniu tinku dekoruotų fasadų;
 • tinkuotų sienų;
 • dailylentėmis iškaltų sienų;
 • kompozicinėmis plokštėmis (mineritu, aliuminiu) aptaisytų fasadų.
 • dažyta skarda dengtų fasadų;
 • kompozicinėmis ,,sandwich“ plokštėmis aptaisytų fasadų.

Anti-graffiti dangos variantai:

 1. GP – Ilgalaikė apsauga, apsaugosianti Jūsų pastato fasadus ilgam. Dviejų komponentų danga vandens pagrindo danga, atspari trinčiai, atlieka difuzinę funkciją, apsaugo nuo graffiti, atmosferos poveikio bei tirpiklių sąveikos. Šia danga galima dengti ant įgeriančių ir neįgeriančių paviršių: plytų mūro, betono, plieno, kompozicinių plokščių, organinio stiklo, metalo, dažyto metalo, medienos. Paviršiai gali būti porėti ir glotnūs. GP – Ilgalaikė danga turi tikrąsias anti-graffiti savybes ir yra rentabilus komponentas statybos, priežiūros ir remonto projektams. Atspari plovimo, valymo ciklams net iki 500 kartų!!!
 2. GP SU PIGMENTU – Ilgalaikė apsauga. Praktiškai identiška GP sistemai (blizgiai, matinei) tik, kad galima išgauti padengimą su spalva.
 3. ShieldVienkartinė apsauga. Vandens pagrindu danga, leidžianti paviršiams laisvai kvėpuoti, atlieka difuzinę funkciją. Apsaugo nuo graffiti bei atmosferos poveikio. Šią danga galima dengti ant daugelio statyboje naudojamų paviršių (įgeriančių paviršių): plytų mūro, granito, marmuro, betono, medienos. Paviršiai gali būti porėti ir glotnūs. Ši danga skirta paviršių apsaugai, tačiau po graffiti valymo, plovimo reikia pakartotinai padengti valytus paviršius. Danga yra pašalinama kartu su graffiti, tačiau graffiti valymas yra daug paprastesnis ir, žinoma, pigesnis.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis nurodytais kontaktais.