Cinkavimas

cinkavimas-galvanizavimas1-150x150Metalo cinkavimas, dar kitaip karštas cinkavimas, plačiai taikomas metalinių paviršių padengimas, siekiant apsaugoti metalo gaminius nuo korozijos. Svarbu pabrėžti, jog šis paviršiaus padengimas nėra traktuojamas kaip apdailinis-dekoratyvinis padengimas, bet visada galima jį nudažyti. Be to, metalo virinimo siūlės turi būti ištisinės. Ką tai reiškia? Jeigu virinimo siūlės bus nekokybiškos, t.y. su ,,krateriais”, netolygiu suvirinimu, tuomet minėtas vietas cinkas gali pilnai nepadengti ir metalas pradės rūdyti tose vietose.

MB ,,SRAUTASERVIS” atlikdama metalo paviršių valymo, valymo su smėliu, dažų šalinimo darbus, neretai gauna užklausas ir dėl tų gaminių cinkavimo paslaugų. Norėdami pilnai tenkinti klientų pageidavimus ir suteikti jiems kompleksinį paslaugų paketą, nuo šiol siūlome ir metalo gaminių cinkavimo paslaugas.

Cinkavimo procesas

Plienas prieš cinkavimą yra papildomai apdirbamas. Pirmiausia, merkiamas į rūgštines vonias, nuskalaujamas ir nardinamas į karšto cinko vonią. Karšto cinko vonioje metalo gaminiai yra laikomi iš anksto apskaičiuotą laiko tarpą, kad būtų užtikrintas būtinas cinko sluoksnio padengimas. Tokiu būdu tolygus cinko sluoksnis yra užtikrinamas net ir sunkiai prieinamose vietose: ties lenkimais, sujungimais.

Ilgaamžiškumas

Priklausomai nuo aplinkos, kurioje bus eksploatuojami cinkuoti metalo gaminiai, padengimo ilgaamžiškumas siekia 10 – 30 metų.

Maksimalūs cinkuojamų gaminių gabaritai:

  • Ilgis – 13 m.;
  • Plotis – 1,6 m.;
  • Gylis – 3 m.