Graffiti valymas/šalinimas

graffiti-plovimas

Graffiti Lietuvoje pradėti piešti 1991 m. Iki šiol nėra sukūrta bendra savivaldybių bei graffiti piešėjų tolerancijos strategija, bet Vilniaus m. savivaldybė daro didelį žingsnį link to. Kūriama lanksti ir strategiškai apgalvota grafičių vadybos programa. Pirmiausia Vilniaus m. administracijos direktoriaus įsakymu yra nustatytos graffiti piešimo vietos.

Dėja, yra tokių asmenų, graffiti piešėjų, kurie nepaiso nusistovėjusių normų bei tvarkos ir užsiiema saviraiška, mums vienareikšmiškai supratima kaip vandalizmas. Šiais savo poelgiais jie ne tik darko dorų žmonių turtą, visuomenines erdves, bet ir pareikalauja turto savininkams papildomų lėšų graffičių naikinimui. Paradoksalu, bet minėta lanksti ir apgalvota graffičių vadybos programa dar nesukūrta, bet savivaldybės reikalauja tinkamai prižiūrėti statinius.

MB ,,SRAUTASERVIS“ greitai, profesionaliai ir tikrai nebrangiai atlieka kompleksinį graffiti valymą, plovimą. Be to, siūlome ilgalaikę apsaugą nuo vandalų – anti-graffiti padengimą. Piešiniai nuo šios dangos pašalinami ypač lengvai ir tokį valymą gali atlikti bet kas, tiesiog reikalinga turėti specialių valymo priemonių.